Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gliwickie Carbon Studio przygotowuje grę ALICE VR, eksploracyjną grę przygodową, stworzoną z myślą o goglach VR. Tytuł ten właśnie trafił na platformę Steam Greenlight i to my, gracze, możemy zdecydować o jej dalszych losach!

Dzięki Waszym głosom tytuł gliwickiego Carbon Studio - Alice VR, będzie mógł zagościć w sprzedaży na platformie Steam na stałe. Twórcy gry Alice VR z okazji udostępnienia gry na platformie Steam Greenlight opublikowali właśnie nowy gameplay trailer gry. Oto on:Jeśli chcecie pomóc polskiej załodze, zagłosujcie na Alice VR na Steam Greenlight w tym miejscu: steamcommunity.com

Alice VR wykorzystuje silnik Unreal Engine 4, by stworzyć atrakcyjny wizualnie i bogaty w szczegóły świat gry. W trakcie przygód, gracz zwiedza zróżnicowane wizualnie lokacje, takie jak futurystyczne wnętrze statku kosmicznego, czy orientalne miasto stworzone przez obcą cywilizację.Idea gry narodziła się w kwietniu 2015 roku, gdy polskie Carbon Studio wzięło udział w konkursie VR Jam zorganizowanym przez firmę Oculus i Unity. Studio przygotowało krótką grę eksploracyjną A.L.I.C.E. na okulary Samsung Gear VR. Po zakwalifikowaniu się do finału konkursu i otrzymaniu wielu pozytywnych opinii, Carbon Studio postanowiło rozwinąć ideę A.L.I.C.E., co zapoczątkowało prace nad grą ALICE VR, tym razem skierowaną na komputery osobiste wyposażone w okulary Oculus Rift.

Trzymamy mocno kciuki za sukces projektu! Informacje o postępach prac nad ALICE VR śledzić możecie na dedykowanej stronie projektu: alice-vr.com

Gry

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!