W sobotę, 6 lutego, w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, po raz kolejny odbył się bal seledynowy. Tym razem, motywem przewodnim imprezy był karnawał w Rio de Janeiro. Czy w Poznaniu zabawa była równie gorąca, co w Brazylii? Przekonajcie się!

Na program wydarzenia złożyły się rozmaite gry i zabawy. Niewątpliwą atrakcją był występ tancerek w strojach z Rio. Uczestnicy mogli zmierzyć się również w konkursie tanecznym, w którym nagrodą był Puchar Rektora. Podczas balu prowadzono także aukcje i loterie.

Bal Seledynowy tym razem w klimacie karnawału w RioCo roku, tematyka Balu Seledynowego jest inna. O ile jego poprzednią edycję zdominował klimat polskich lat 20. i 30., o tyle w tym roku zabawa była inspirowana atmosferą, jaka panuje podczas karnawału w Rio de Janeiro. Wśród gości balu byli m.in. prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak oraz przewodniczący Rady Miasta Poznania Grzegorz Ganowicz z małżonkami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Studniówka Technikum Architektury Krajobrazu z Poznania
Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Imprezy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!