Bałtyk Poznań: Budynek rośnie w oczach. I w obiektywie kamery, która co jakiś czas robi zdjęcia z placu budowy. To samo ustawienie i perspektywa o różnych porach dnia i nocy, niesamowite kolory i zapierający dech widok na centrum Poznania to efekty jej pracy. Zobaczcie zdjęcia.


Z regionu

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

maks (gość)

Bałtyk? Nie wiedziałem,że Poznań leży nad morzem:p Ja pierdziu,co za nazwa, kto to wymyślił? Haha.

Poznaniak z Wildy (gość)

Brawo! Pokażcie podobne zdjęcia z budowy Kaponiery i przebudowy Dąbrowskiego. Na Bałtyku widać pracę 24 h

jASIU (gość)

Kolejna galeria budowana zapewne z pieniędzy funduszy emerytalnych która wybije ostatnie sklepy w centrum Poznania... . Centrum będzie puste a ze względu na biedę społeczeństwa nie zmieni ono nawyków i nagle nie zacznie się stołować w centrum. Zatem część lokali przejmą ci, którzy muszą u" oczyścić" posiadany majątek z szarości a reszta to będzie byle co... . Galeria ( kolejna ) to będzie pobieranie od każdego towaru tam sprzedawanego " prowizji" dla zachodniego inwestora od każdego Polaka tam kupującego..BRAWO - KONIEC POLSKIEGO HANDLU !!!