Z ogromnym entuzjazmem została przyjęta informacja o planach utworzenia w Warszawie Central Perku, czyli słynnej kawiarni z serialu "Przyjaciele". Po artykule opublikowanym przez naszemiasto.pl, chęć współpracy przy projekcie zgłosiło kilka znanych marek, w tym m.in. Comedy Central.

Comedy Central już wykonało kanapę
- Widziałam wszystkie komentarze internetowe, to bardzo miłe. Cieszymy się, że pomysł spodobał się - mówi naszemiasto.pl pomysłodawczyni utworzenia warszawskiego Central Perku.

Dokładna lokalizacja kawiarni nie została jeszcze ustalona, choć jak się okazuje, część wystroju jest już gotowa. Chodzi oczywiście o słynną kanapę, czyli główny punkt Central Perku. Zapewne każdy fan serialu marzył, żeby choć raz napić się kawy w miejscu spotkań serialowych "Przyjaciół". O tę atrakcję zadbało Comedy Central, które w swojej ramówce pokazuje serial każdego dnia.

- Z chęcią podejmiemy współpracę z panią Moniką, która tworzy kawiarnię. Jakiś czas temu nawiązaliśmy kontakt z firmą, która wykonała dokładną replikę serialowej kanapy, zatem przetarliśmy już szlaki w tym zakresie. Mamy też swoje kontakty, które mogą się przydać - mówi Agnieszka Krakós-Gorący, rzecznik prasowy Viacom International Media Networks Polska, którego głównym produktem jest właśnie Comedy Central.

Będziemy mieli swoją Phoebe?
- Pomysł pani Moniki jest rewelacyjny. Jeśli będziemy jej mogli w czymś pomóc, to zrobimy to z przyjemnością. Kiedy zamówiliśmy replikę kanapy z serialu i wystawiliśmy ją w Warszawie, to cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem. Kanapa zrobiła małe tournee, była m.in. na festiwalu Open'er. Można powiedzieć, że kanapa już czeka na swój nowy dom - mówi przedstawicielka Comedy Central.

Czytaj też: Central Perk Warszawa. W stolicy powstaje kawiarnia z serialu "Przyjaciele"

Nie tylko duże firmy zaoferowały chęć współpracy przy tworzeniu Central Perku w Warszawie. Z ciekawymi inicjatywami wyszli również czytelnicy naszemiasto.pl, wśród których znalazła się nawet chętna, żeby wcielić się w rolę serialowej Phoebe i zaśpiewać na żywo na otwarciu lokalu. Wielu internautów zadeklarowało, że będzie stałymi bywalcami lokalu, a słynna kanapa będzie wymagała rezerwacji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Wygląda na to, że pomysł idealnie wpisał się w potrzeby mieszkańców Warszawy.


Zobaczcie też: Siostry Bukowskie: Czasem piszą do nas psychole, ale lubimy folder z dziwnymi wiadomościami


Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!