Wyszukane kreacje, czerwony dywan i szampan. Celebryci czuli się znakomicie na Charytatywnym Balu Dziennikarzy. Między stolikami przechodzili m.in. Krzysztof Ibisz, Kasia Cichopek czy Marcin Prokop. Nie zabrakło także polityków (był Grzegorz Schetyna) i dziennikarzy (m.in. Monika Olejnik). Zabawa trwała do białego rana! Zobacz, jak się bawili.

Największym zainteresowaniem uczestników cieszyła się licytacja. Aż 100 tys. złotych wydała jedna z osób, aby pojechać na narty z Prezydentem Andrzejem Dudą. Wylicytowano także kurtę Rafała Sonika i Wiktora Szymona Majewskiego.

W sobotę 23 stycznia Charytatywny Bal Dziennikarzy odbył się po raz 17. Na uroczystości przybyły dziesiątki celebrytów, dziennikarzy, a także polityków. Zobacz jak się bawili, i kto z kim zrobił sobie selfie.


Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!