Droga Krajowa 24 Droga Krajowa 24

Droga Krajowa 24 - ten przejazd będzie w poniedziałek 29 maja remontowany (© Google Street View)

Droga krajowa 24. Wybieracie się w poniedziałek 29 maja w kierunku Poznania? Uważajcie na remont torowisk pomiędzy Kamionną a Prusimiem.

Droga krajowa 24. Wybieracie się w poniedziałek 29 maja w kierunku Poznania? Uważajcie na utrudnienia w ruchu. Od kilku dni uszkodzona jest szyna na skrzyżowaniu linii kolejowej nr 363 właśnie z drogą krajową 24 pomiędzy Kamionną a Prusimiem. W poniedziałek 29 maja służby będą naprawiać awarię.Dla kierowców oznacza to tyle, że trzeba liczyć się z utrudnieniami na drodze i być może staniem w korkach. Od godziny 9 do 19 planowane jest połówkowe zamknięcie przejazdu.

Śmiertelne wypadki w WielkopolsceWiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ryczka (gość) (ja)

No pewnie rozebrać .a dlaczego? Skąd będą mieli na 500+ ,jak by chcieli te trase ODNOWIĆ.Wszystko już drożeje (ubezpieczenia w PZU, żywność, opłaty ,prąd,woda i TTD. Jak tu zyć z tymi obiecankami pis-u?

ja (gość)

tak, z przyjemnością pojechałbym do Poznania lub Gorzowa rowerem, to jest naprawdę super sprawa, jest XXI wiek, koleje prędzej czy później odejdą z tego świata raz na zawsze, przez te durne nieużywane tory tylko droga jest rozj'ebana i zawieszenie dostaje po du'pie

Harry (gość) (ja)

Obecnie z Międzychodu jest w miarę przystępny dostęp jedynie do Poznania gdzie rzeczywiście jeżdżą autobusy oraz busy. Ale na przykład do Gorzowa Wielkopolskiego czy do Wronek jeździ tylko jeden lub dwa autobusy dziennie i to nie później niż godzina 13.30 (z Gorzowa) oraz 15.40 z Wronek.
Więc jak ktoś jedzie skądś później to nie ma szans dostać się do Międzychodu.
Rower? Naprawdę pojechałbyś rowerem do Gorzowa lub Poznania? Śmieszne.
Poza tym tak czy inaczej to jest tragedia żeby miasto powiatowe było tak odcięte od Świata, żeby miasto będące kiedyś węzłem kolejowym nie miało kolei. Takie coś jest chyba tylko w Polsce możliwe.

Harry (gość) (ja)

Powiedz to ludziom którzy się nigdzie z Międzychodu dostać nie mogą bo samochodu nie mają.
Zresztą niedługo będą przeprowadzane badania ile osób może korzystać z linii to się dowiemy czy kolej jest tak niepotrzebna.