Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Samsung zaprezentował na targach CES 2016 nowe laptopy z ultralekkiej serii 9. Urządzenia w rozmiarach 13- i 15-cali przypadną do gustu osobom, które potrzebują zgrabnego i lekkiego urządzenia.

Nowe laptopy Samsung Notebook 9 w rozmiarach 13- i 15-cali zaskakują niewielką wagą. Mniejszy z modeli waży zaledwie 839 gramów (grubość 13,4 mm)! 1,29 kilograma w przypadku wersji z 15-calową matrycą (grubość laptopa to 14,5 mm) to także doskonały wynik. Wewnątrz drzemią dodatkowo całkiem wydajne podzespoły i... niepokojąco mało pojemne baterie.W obu modelach znajdziemy procesory Intel Core i5 lub Core i7, do 8 GB pamięci RAM oraz dyski SSD o pojemności do 256 GB. W 13-calowcu drzemie bateria 30 Wh, w 15-calowcu 39 Wh. To niestety dość niewiele. Redaktorzy serwisu The Verge donoszą, że 15-calowy model wytrzymał 3,5 godziny pracy, gdy bateria naładowana była w 83 procentach.

Zawiasy ekranów o rozdzielczości 1920x1080 pikseli pozwalają obrócić matrycę o 180 stopni. W sprzedaży nie znajdzie się wariant z wyświetlaczem dotykowym.
Ceny i daty premiery nowych urządzeń nie są jeszcze znane.

Źródło: www.conowego.pl

Sprzęt

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!