Enej w Poznaniu. Zespół zagra już dziś w Arenie Enej w Poznaniu. Zespół zagra już dziś w Arenie

Enej w Poznaniu: Autorzy przebojów "Radio Hello" i "Tak smakuje życie" zagrają w sobotę w Hali Arena. Start o godzinie 18.30 (© Dawid Łukasik/Polska Press)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Enej w Poznaniu: Autorzy przebojów "Radio Hello" i "Tak smakuje życie" zagrają w sobotę w Hali Arena. Start o godzinie 18.30

Istniejący od ponad dekady olsztyński zespół zyskał popularność dzięki występowi w telewizyjnym show Must Be the Music. Tylko muzyka, w którym zajął pierwsze miejsce.

Od tamtego czasu, zespół Enej jest jedną z najpopularniejszych grup na polskiej estradzie muzyki rozrywkowej. Grupa znana jest m.in. z piosenek "Radio Hello", "Tak smakuje życie" i "Kamień z napisem Love".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cochise w Poznaniu: Zespół Pawła Małaszyńskiego zagrał u Bazyla [ZDJĘCIA]

Aktualnie, Enej promuje swój ostatni album pt. "Paparanoja". Utworów z tej i innych płyt zespołu nie powinno zabraknąć w setliście sobotniego koncertu w poznańskiej Hali Arena.

Enej w Poznaniu: Zobacz klip!

Enej
23 stycznia (sobota), godzina 18.30
Hala Arena (ul. Wyspiańskiego 33)
bilety: 60 zł

otwarcie bram: g. 17
Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Koncerty

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!