ENEMEF: Noc polskiego kryminału odbędzie się w najbliższy piątek, 22 stycznia w poznańskich Multikinach 51 i Malta.

ENEMEF: Noc polskiego kryminału to spotkanie oko w oko z największymi twardzielami naszego rodzimego kina. Na wielkim ekranie zobaczymy znajome, niewzruszone twarze o przenikliwym spojrzeniu, których wyraz nie zmienia się, nawet gdy dłoń pociąga za spust i to bez względu na to, po której stronie lufy się znajdują. Będzie akcja, pościgi, słynny Boguś Linda w szczycie formy, zacięta walka dobra i zła oraz moc kultowych, ostrych tekstów, które zna każdy.

W filmowym zestawie Nocy Polskiego Kryminału znalazły się cztery mocne produkcje: najlepszy film Patryka Vegi "Pitbull" oraz premierowo jego kontynuacja "Pitbull. Nowe porządki". Obejrzymy także kultowe "Psy" Władysława Pasikowskiego, a także mroczny i kontrowersyjny, zakazany w Rosji "Fotograf".

Ceny biletów: od 23 do 32 zł za całą noc w kinie. Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 6:00 rano.

KONKURS! Rozdajemy bilety na ENEMEF: Noc Polskiego KryminałuChcesz iść do kina na ENEMEF: Noc Polskiego Kryminału? Wyślij SMS na numer 72355 i w treści wpisz PNM.imię i nazwisko oraz dokończ „poznan.naszemiasto.pl jest dla mnie... Na odpowiedzi czekamy do piątku, 22 stycznia, do godziny 13.00. Zwycięzców powiadomimy o nagrodzie i sposobie odbioru drogą smsową.


Źródło: x-news


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Kino

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!