- Zdążyłem już do tego przywyknąć, grając w Bundeslidze, ale dajcie spokój... Który mamy teraz rok!? Jest tyle innych, wspaniałych rzeczy, które można robić w przerwach meczu - powiedział Tobias Karlsson, kapitan reprezentacji Szwecji podczas Euro 2016 w piłce ręcznej.

Według Szwedów, pokazy cheerleaderek w przerwach między meczami Euro 2016 to uprzedmiotowienie kobiet i dowód na brak równouprawnienia. Tobiasa Karlssona podobno zirytował fakt, że EHF (European Handball Federation) nie pozwolił mu grać z tęczową opaską kapitana, natomiast organizacji nie przeszkadzają występy skąpo ubranych kobiet na boisku.

A Wy co sądzicie o opinii Szwedów?


źródło: Press Focus/X-News

Zobacz też: Euro 2016 w piłce ręcznej. Zdjęcia kibiców

Hallo

Komentarze (27)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

olo (gość)

co tu ukrywac jedna osoba w polsce po szkole zawodowej ma wiecej sprytu jak 2 glowy szweckie oni lubia w kakalowe oko

głowa do góry (gość)

No jak się pan pedał zbulwersował. Nie frasuj się,geju. Wrócisz do Kalifatu Sztokholmskiego,tam wszystkie baby w burkach,odzyskasz równowagę.