Barka UK otwiera innowacyjne Centrum Ekonomii Społecznej w Londynie. Jego celem będzie udzielanie pomocy obywatelom krajów Europy Środkowo-Wschodniej napotykającym na trudności w znalezieniu i utrzymaniu pracy. W tej chwili trwa nabór pracowników. Oficjalne otwarcie odbędzie się 1 kwietnia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Centrum w Londynie będzie pracowało z uczestnikami między innymi w kierunku podnoszenia ich kwalifikacji zawodowych i społecznych oraz ułatwienia kontaktu z pracodawcami - twierdzi Ewa Sadowska z Barka UK. - Poza tym będzie ono organizowało kursy zawodowe, egzaminy BHP oraz kursy języka.

Działalność Centrum Ekonomii Społecznej będzie w całości finansowana z pieniędzy otrzymanych od prywatnej fundacji - The OAK Foundation i rządu brytyjskiego. Kwota dofinansowania to 300 tysięcy funtów przewidziane na trzy lata działalności.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: