Wybija godzina 4.45. W Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie widać efekty nocnej nauki. Studenci przygotowujący się przez całą noc do sesji, śpią już smacznie przytuleni do regału. Pracownicy budzą ich w specyficzny sposób. Zobaczcie sami!

"Ta piosenka śpiochów zbudzi wnet" wybrzmiewa z głośników Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie o godz. 4.45 rano. W taki sposób pracownicy budzą studentów, którzy przez całą noc uczyli się do sesji. Jak wam się podoba ten nietypowy sposób na pobudkę?
"Hej Miśki" w BUW

Nasza Biblioteka jest najlepsza! :D „Hej Miśki” o 4.45 to oryginalna metoda budzenia studentów podczas akcji „BUW dla sów”. Czy w zeszłym tygodniu komuś udało się dotrwać? :) #buwdlasówOur Library is the best! :D “Hey, bears!” at 4.45 a.m. is an original method to wake students up during the “BUW for owls” action. Anyone made it until the closing time last week? :)

Posted by Uniwersytet Warszawski on 2 luty 2016


Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!