Kolejny pracowity weekend czeka polskich hokeistów na trawie. Tydzień przed halowymi mistrzostwami Europy grupy B, zostanie rozegrana kolejna seria spotkań ligowych. Podobnie jak w poprzednich seriach, także teraz dojdzie do wielu ciekawych konfrontacji.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Interesująco będzie już dzisiaj, bowiem w poznańskich derbach zmierzą się AZS AWF oraz Grunwald (godz. 16.30). Akademicy po ostatniej porażce z Pocztowcem mają iluzoryczne szanse, aby awansować do czołowej czwórki sezonu. Na pewno jednak podopiecznym trenera Jerzego Jóskowiaka nie można odbierać nadziei, tym bardziej że niektórzy gracze wojskowych narzekają na urazy. Martwi to szczególnie w perspektywie turnieju ME w następnym tygodniu.

Dzisiaj wieczorem dojdzie też do boju Startu Gniezno i Pomorzanina Toruń (godz. 20). Obie drużyny mają tylko po jednej porażce i naprawdę trudno wskazać faworyta tego spotkania.

Z kolei w niedzielę o godz. 15.30, w hali Centrum Rekreacji AWF przy Drodze Dębińskiej, zagrają zespoły Pocztowca i Grunwaldu. Trzy tygodnie temu wojskowi zwyciężyli 11:9. Jak będzie teraz? W obu ekipach jest po kilku reprezentantów kraju, którzy mają ostatnio gorący okres. Oby tylko nie zabrakło im sił na turniej ME.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!