Hugh Hefner wystawił na sprzedaż swoją rezydencję. Od teraz każdy, kto posiada na koncie co najmniej 200 milionów dolarów będzie mógł wejść w posiadanie legendarnej posiadłości Amerykanina i poczuć się jak naczelny "Playboya". Jest jednak jeden warunek. Potencjalny kupiec musi liczyć się z tym, kupując nieruchomość, Hefner wciąż będzie jej mieszkańcem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Hugh Hefner sprzedaje swoją rezydencję. Możesz ją kupić... wraz z szefem "Playboya""Wystarczy" 200 milionów dolarów, aby zostać nowym właścicielem Playboy Mansion, czyli wielkiej rezydencji szefa "Playboya", Hugh Hefnera. Właściciel w cenie ma zagwarantowane m.in. 1800 metrów kwadratowych powierzchni, 29 pokoi a także... samego Hefnera. Krewki 89-latek ani myśli o przeprowadzce i nie zamierza opuszczać kwatery aż do śmierci.

Ciekawe, co będzie większa przeszkodzą w znalezieniu nowego nabywcy - najwyższa cena za nieruchomość w historii USA czy postać szefa magazynu dla panów?Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!