Koncert Happysad (na zdjęciu) będzie jedną z licznych okazji do sobotnich szaleństw w poznańskiej Arenie Koncert Happysad (na zdjęciu) będzie jedną z licznych okazji do sobotnich szaleństw w poznańskiej Arenie

Koncert Happysad (na zdjęciu) będzie jedną z licznych okazji do sobotnich szaleństw w poznańskiej Arenie (© Archiwum zespołu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Hey, Coma, Happysad i Muchy to gwiazdy bodaj największej rockowej imprezy w stolicy Wielkopolski w pierwszej połowie roku.

Takiego zlotu rodzimych, rockowych kapel nie pamiętamy od czasów... ostatniej Rock Areny. Dziś, ta legendarna przed laty impreza, powraca pod nowym hasłem "Rock In Arena". Cel imprezy pozostał niezmienny - prezentacja tego, czym może poszczycić się polska scena gitarowa.

Rockowy maraton w Arenie można rozpocząć już o godzinie 16.30. Wtedy na scenie zamelduje się poznańska formacja indie-popowa Orchid. Czterdzieści minut później w Arenie zrobi się o wiele głośniej, a to za sprawą postpunkowej formacji CF98.

Z kolei o godzinie 18 odbędzie się koncert drugich i ostatnich przedstawicieli stolicy Wielkopolski, Much. Poznaniacy zagrają na nim utwory ze swojego najnowszego krążka "Notoryczni debiutanci".
Sympatycy skocznego, pop-punkowego grania jak jeden mąż stawią się pod sceną o 19.05. Wówczas swój koncert rozpocznie superpopularna zwłaszcza w kręgach gimnazjalno-licealnych formacja Happysad.

Starsi uczestnicy rockowego maratonu będą za to wyczekiwać godziny 20.35. O tej porze rozpocznie się koncert bodaj największej gwiazdy Rock In Arena, zespołu Hey. Po listopadowym występie w Eskulapie Kasia Nosowska i jej koledzy po raz drugi będą grać dla poznaniaków piosenki z ich ostatniej, bardzo udanej płyty "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!". Ostatnim akcentem wielogodzinnego maratonu będzie koncert łódzkich rockmanów z formacji Coma. Fani "Leszka Żukowskiego" i "Spadam" ustawią się pod sceną o godzinie 22.

I tylko jedna smutna wiadomość dla tych, którzy z jakichkolwiek przyczyn nie zdążyli do dziś zakupić wejściówki na sobotni maraton. Bilety na Rock In Arena zostały przed kilkoma tygodniami wyprzedane.

Rock In Arena
Arena (ul. Wyspiańskiego 33)
sobota 13.02, wstęp od godziny 15.30
bilety wyprzedane

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!