Informacje o zagrożeniach w telefonie za pośrednictwem systemu SISMS. Dwie gminy powiatu międzychodzkiego korzystają z tej aplikacji.

Informacje o zagrożeniach w telefonie. Gmina Międzychód i Gmina Kwilcz dzięki SISMS informuje mieszkańcach nie tylko o zagrożeniach, ale także przypomina o opłatach i podatkach lokalnych oraz informuje o wydarzeniach sportowych i kulturalnych.

Wystarczy pobrać na smartfona aplikację Blisko i określić, o której miejscowości chcemy otrzymywać informacje. Ponadto są jeszcze dwie możliwości otrzymywania informacji. Możliwe jest otrzymywanie powiadomienia pocztą elektroniczną. Wymaga to wypełnienia formularzu dostępnego na stronie gminy. Jeśli natomiast informacja ma docierać drogą SMS wystarczy wysłać sms na numer dostępny na stronie gminy.

Niesamowite zdjęcia burz autorstwa Stars&Storms

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!