Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

LG uważa, że konkurencja w segmencie smartfonów z wysokiej półki w tym sezonie będzie bardzo silna. Japoński producent zamierza walczyć o uznanie konsumentów nie jednym, a dwoma flagowymi telefonami.

Sprzedaż smartfonów LG stoi na bardzo dobrym poziomie. Nie przeszkadza to jednak producentowi w planowaniu strategii mających na celu dalszą jej poprawę. W najnowszym sprawozdaniu finansowym południowokoreański potentat poinformował, że w roku 2016, ze względu na wysoką konkurencję w segmencie urządzeń premium, do sprzedaży trafią dwa high-endowe smartfony LG. Oprócz tego producent ma umacniać swoją pozycję wśród urządzeń z najniższej półki cenowej.

Najwyraźniej LG kontynuuje swoją politykę zapoczątkowanym w zeszłym roku. Wtedy to do sprzedaży trafiły modele LG G4 oraz LG V10, który miał zawojować rynek północnoamerykański. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to rok 2016 zaowocuje premierą ich następców - telefonów LG G5 oraz LG V11.

Podczas targów Mobile World Congress odbywających się pod koniec lutego w Barcelonie możemy spodziewać się prezentacji LG G5. Na następcę LG V10 z pewnością poczekamy znacznie dłużej zważywszy na to, że V10 trafił do sprzedaży w październiku zeszłego roku.

Źródło: www.conowego.pl

Sprzęt

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zyjak (gość)

Fajnie ale jestem zadowolony z mojego g4c. za 600 zł z media expert, bo mają promo, nie dałbym więcej za telefon.