Ryszard S., który zabił żonę na plaży w Karpicku pod Wolsztynem, stanie przed sądem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prokuratura zakończyła właśnie śledztwo w tej sprawie. Do tragedii doszło w sierpniu ubiegłego roku. Nocą, po powrocie z kina, małżonkowie spacerowali nad jeziorem. Doszło do kłótni. Kobieta zarzucała mężowi zaniedbywanie jej i syna. Podejrzewała go o zdradę. Doszło do rękoczynów. Ryszard S. zaczął dusić żonę, potem uderzył ją w głowę kluczem do samochodu. Gdy Małgorzata S. straciła przytomność, mąż wrzucił ją wody i pojechał do domu. Teściom powiedział, że ich córka zaginęła. Razem z nimi wyruszył na poszukiwania. Zwłoki kobiety nad ranem znalazła w wodzie jej matka i wujek.

Jak się okazało, przyczyną śmierci było utonięcie. Oznacza to, że kobieta żyła w momencie, gdy mąż wrzucał ją do wody.

Ryszard S. początkowo przyznawał się do winy. Potem stwierdził jednak, iż zrobił to wskutek sugestii policjantów. Oskarżonemu grozi kara dożywotniego więzienia.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!