Po raz kolejny do Sierakowa zjechali się hodowcy najpiękniejszych koników polskich. Tegoroczna edycja imprezy odbyła się już po raz osiemnasty, a wydarzenie to patronatem honorowym objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W weekend mogliśmy podziwiać najpiękniejsze okazy, które zaprezentowane zostały podczas XVIII Krajowej Wystawy Koników Polskich Tarpaniada 2017.

W niedzielę na hipodromie nagrodzono zwycięskie okazy, a następnie mieszkańcy mogli podziwiać pokazy akrobatyki jeździeckiej, pokazy skoków, oraz pokaz ogierów z sierakowskiego stada. To nie koniec konnych wydarzeń organizowanych w tym roku w Sierakowie.

Tegoroczne Jeździeckie Mistrzostwa Wielkopolski w Skokach przez Przeszkody Na Kucach, Juniorów i Seniorów oraz Zawody Regionalne odbędą się Sierakowie. Hipodrom Stada Ogierów będzie miał okazję gościć najlepszych zawodników z całej Wielkopolski, którzy w Sierakowie powalczą o zaszczytne tytuły. Jak mówią organizatorzy - podczas wydarzenia przewidujemy liczne dodatkowe atrakcje m.in. dmuchany plac zabaw, eurobungee czy przejazdy bryczką i na kucykach.

Impreza z końmi w roli głównej odbędzie się w dniach 1 - 3 września. Najważniejszy punkt imprezy, czyli Mistrzostwa Wielkopolski zaplanowano na niedzielę (3 września). Wtedy o godz. 14 wystartują zmagania juniorów i seniorów, którzy powalczą o cenne nagrody i tytuł.

PROGRAM: http://www.sierakow.pl/content.php?sid=434853b352e8b12a583a2350b50cc6c0&tr=cl&cms_id=4519&p=

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!