W najbliższą sobotę, 23 stycznia, odbędzie się drugi etap tanecznej ligi M1 Dance Battle. Łączna pula nagród wynosi 125 tysięcy złotych.

- Zawody w M1 Poznań to już drugie ze spotkań II etapu M1 Dance Battle, czyli Ligi Formacji Tanecznych, w której w 9 turniejach mierzą się grupy liczące od 4 do 8 osób – informują organizatorzy.

W Poznaniu jako jurorzy pojawią się tancerze i choreografowie: Bartosz „Bartazz” Biernacki, Piotr „Temps” Marciszewski i Łukasz „Knopek” Konopka. Uczestnicy zmierzą się ze sobą w kilku stylach: hip hop, popping, locking, house i break dance.

M1 Dance Battle: Finał w maju12 najlepszych drużyn tancerzy dostanie się do wielkiego finału M1 Dance Battle, tam zmierzą się z dwunastką laureatów I etapu. Finał odbędzie się w maju tego roku. W Poznaniu zawody odbędą się w centrum handlowym M1.


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiImprezy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!