Międzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów Wodnych wciąż wychodzi z inicjatywami skierowanymi do mieszkańców gminy Międzychód. Jakie są ich propozycje?

Międzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów Wodnych, które jest zarządcą Starego Portu w Międzychodzie nieustannie zabiega o doposażenie zrewitalizowanego portu. Ponadto prowadzi też działania skierowane do mieszkańców Gminy, które mają zwiększyć rzeszę sympatyków sportów wodnych.

W ostatnim czasie dzięki ich inicjatywie pojawiła się możliwość organizacji szkoleń podczas których uczestnicy zdobywają patenty sternika. W okresie wakacyjnym planowana jest także półkolonia. Międzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów Wodnych jest także współorganizatorem II Regat u Puchar Teresy Remiszewskiej, które odbędą się 27 maja na jeziorze Bielskim.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!