Już za parę tygodni, do Warszawy przyjadą kobiety z całego świata poruszające się na wózkach inwalidzkich. Po raz pierwszy w historii, będą walczyć o tytuł i koronę Miss Wheelchair World. Już teraz w internecie możemy głosować na miss publiczności. Zobaczcie zdjęcia kandydatek w galerii.

Kobiety z całego świata, poruszające się na wózkach inwalidzkich, miały możliwość w ciągu trzech miesięcy przygotować swoją kandydaturę do konkursu i wysłać zgłoszenie. Zgodnie z regulaminem do finałowej rywalizacji jury zakwalifikować mogło maksymalnie 25 osób. Niezależnie od liczby zgłoszeń z danego kraju, do dalszego etapu mogły przejść co najwyżej dwie kandydatki z jednego państwa.

Wyboru tej najpiękniejszej jury dokona podczas uroczystej gali finałowej w sobotę, 7 października w Arenie Ursynów. Już teraz możemy poczuć atmosferę uroczystości, wcielić się w rolę jurora i wziąć udział w głosowaniu na Miss Popularności. Głosowanie potrwa do piątku 6 października (do godziny 23.59). Głosować można na oficjalnej stronie wyborów misswheelchairworld.com.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Jedyna Taka. Poprzez głosowanie internetowe można dokonać wpłaty, wspierając działalność fundacji w zakresie stosowania nowych technologii i współpracy międzynarodowej przy aktywizacji osób z niepełnosprawnościami.

O tytuł pierwszej w historii Miss Wheelchair World powalczą:

Victoria José (Angola), Aleksandra Chichikova (Białoruś), Carla Maia (Brazylia), Vahen King (Kanada), MaríaDíaz (Chile), Paula Miranda (Chile), Kati van der Hoeven (Finlandia), Sandrine Ciron(Francja), Nadjet Meskine (Francja), Pahola Solano (Gwatemala), Priya Bhargava(Indie), Rajalakshmi Shankar Janardhana Murthy (Indie), Laura Miola (Italy), Karen Rocha (Meksyk), Ludmila Iachim (Mołdawia), Mirande Bakker (Holandia), Beata Jałocha (Polska), Adrianna Zawadzińska (Polska), Alena Tiapkova (Rosja), Lebohang Monyatsi (RPA), Oksana Kononets (Ukraina), Uliana Pcholkina (Ukraina), Jennifer Lynn Adams (USA), Angelina Waleskaya (Białoruś).


Zobaczcie też: Rose du Chateau, Warszawa. Dawid Woliński przekonuje, że wiosna może być codziennie!


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!