Polagra Premiery to pierwsza tegoroczna impreza rolnicza na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Jeszcze przed rozpoczęciem prac polowych rolnicy mogą zapoznać się z maszynami, pojazdami i urządzeniami do produkcji, a także z nowymi odmianami roślin, środkami ich ochrony i nawozami.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W targach bierze udział ponad 200 firm z Ukrainy, Finlandii, Hiszpanii, Włoch, Austrii, Niemiec, Słowenii, Francji i Polski. Rynkowe premiery (a jest ich ponad setka) wyróżniać się będą na ekspozycjach specjalnym znakiem "Nowość", który ma ułatwić dotarcie do tych, którzy proponują najnowsze know-how.

Jednocześnie z Polagrą Premiery odbywa się także Salon Pro Horti. To specjalistyczna oferta przeznaczona dla tych, którzy trudnią się uprawami pod osłonami (m.in. w szklarniach).
11 lutego będzie "Dniem Agrospecjalisty", w którym do Poznania zjedzie znacząca liczba właścicieli i managerów gospodarstw wielkotowarowych, a także firmy handlowe. Tego dnia spotkania ze swoimi sieciami dealerskimi zapowiedziało wielu liderów branżowych.

Na 12 lutego zapowiedziano "Dzień Młodego Rolnika" - tutaj z kolei zarówno program konferencji, jak i specjalne prezentacje skierowane zostaną do młodych ludzi, którzy już niebawem przejmą gospodarstwa od swoich rodziców. Grupą docelową tego dnia są studenci uczelni o profilu rolniczym.

Targi rozpoczynają się w czwartek. Można je zwiedzać od 9 do 17. Potrwają one do niedzieli. Bilety kosztują od 7 zł (kupiony on-line) do 30 zł (bez dokonania wcześniejszej rejestracji).

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!