Klubowy Projekt Klubowy Projekt

Klubowy Projekt 2017 (© Jakub Zachciał)

W najbliższy weekend warto przyjechać do Mierzyna. Plaża i woda w upalny dzień to jedno, lecz w sobotę na plaży wystartuje Klubowy Projekt. To widowiskowe wydarzenie pierwszy raz zostało zorganizowane w zeszłym roku i przyciągnęło do turystycznej wioski pod Międzychodem prawdziwe tłumy fanów muzyki klubowej, dobrego widowiska świetlnego, jak również niepowtarzalnego klimatu.

- W zeszłym roku na pięknej mierzyńskiej plaży koło Międzychodu odbyła się pierwsza edycja Klubowego Projektu - eventu, na którym bawiło się kilkaset klubowiczów, przy najbardziej popularnych polskich artystach muzyki klubowej - mówi Rafał Derda, jeden z organizatorów Klubowego Projektu.

Edycja 2017 z małymi zmianami


W tym roku stawiamy poprzeczkę jeszcze wyżej. Klubowy Projekt 2017 będzie trwał aż dwa dni, a podczas całego wydarzenia wystąpi siedemnastu artystów - dodaje Rafał Derda.


- Klubowa impreza rozpocznie się w sobotę. Startujemy o godzinie 19. Na mierzyńskiej plaży, tuż przy samej wodzie powstanie ogromna scena wyposażona w jeszcze większą ilość oświetlenia, pirotechniki z co2 i nagłośnienia niż w zeszłym roku. Tego oto dnia na deskach wystąpią: Nina Suerte, Tiddey, Cez Are Kane, David Biller, Rafuss, Dj Adams, Aquatic Simon, Fontanero, oraz zwycięzca konkursu DJ’skiego - dodaje.

Wydarzenie dwudniowe, więc i w niedzielę będzie można nieźle się zabawić. After party ruszy już o godz. 12 i będzie to wyjątkowy after nie tylko pod względem muzycznym, ale również pod względem atrakcji, które przygotowali organizatorzy. Podczas niedzielnej imprezy ze sceny wybrzmią utwory znanych artystów.

Co jeszcze w programie?


Podczas trwania after party odbędzie się Color Fest! O dwóch wcześniej wyznaczonych godzinach uczestnicy niedzielnej części otrzymają kolorowe proszki holi, które na sygnał ze sceny wyrzucą w powietrze - dodaje Rafał Derda.

Klubowy Projekt jest połączony z akcją charytatywną. Zbiórka zasili konto fundacji Olandia, a o szczegółach przeczytacie na plakacie dostępnym w galerii.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!