Z nią mecze piłkarskie mogą nabrać zupełnie innego wymiaru. Brytyjska modelka Brandy Brewer postanowiła zmienić profesję. Seksowna 29-latka zapragnęła biegać z gwizdkiem po zielonej murawie w towarzystwie 22 mężczyzn.

Kiedyś najbardziej znanym sędzią świata był Włoch Pierlugi Collina, który dzięki swojej charakterystycznej urodzie zapadał w pamięć kibicom i wziął nawet udział w kilku kampaniach reklamowych. Bradny Brewer też ma potencjał marketingowy, wydaje się, że jeszcze większy niż włoski arbiter.

Panowie z reguły niechętnie podchodzą do kobiet sędziujących ważne wydarzenia piłkarskie. Co byście jednak powiedzieli, gdyby to Brandy Brewer weszła w buty arbitra? A jak reagowaliby na jej decyzje sami piłkarze? Być może na boisku byłoby po prostu spokojniej.

Była modelka, która zarabiała w ten sposób na życie przez ostatnich 10 lat, wywołała spore zamieszanie swoją decyzją o zmianie zawodu. Nie mamy także wątpliwości, że niedługo mogą pojawić się nowe, bardziej podkreślające kobiece wdzięki modele strojów sędziowskich. Brandy Brewer marzy o tym, żeby poprowadzić kiedyś spotkanie w Premier League, czyli najwyżej klasie rozgrywkowej w Anglii. Uda jej się?


Zobaczcie też: Tylko u nas! Diablo zdradza kulisy szatni i oprowadza po sali treningowej


Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!