Off Festival 2016. Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią w Katowicach Off Festival 2016. Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią w Katowicach

Off Festival 2016. Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią w Katowicach (© materiały promocyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Artur Rojek ogłosił kolejnych artystów, którzy na początku sierpnia wystąpią w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Podczas Off Festival 2016 zagrają GusGus, Clutch, Daniel Avery, Flatbush Zombies oraz Brodka.

Off Festival 2016

Najbardziej znanym z ogłoszonych wykonawców jest amerykańska rockowa grupa Clutch, która dorobiła się już nad Wisłą wielu wiernych fanów i naśladowców (Clutch inspiruje się m.in. polska formacja J.D. Overdrive). Zespół istnieje już od piętnastu lat i nagrał 11 płyt. Najbardziej znanym utworem grupy jest "Electric Worry".Drugim głośnym artystą będzie islandzka grupa GusGus, grająca muzykę elektroniczną, której z racji częstych koncertów w naszym kraju nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Szeroko rozumianą elektronikę podczas tegorocznego Offu reprezentować też Daniel Avery.Flatbush Zombies to z kolei świeży, bo istniejący od pięciu lat, nowojorski kolektyw hip-hopowy, który w tym roku zaprezentuje swój debiutancki album, którego premiery możemy spodziewać się w marcu 2016 r. Materiał z nowej płyty przedstawi też Brodka.

Pierwszych artystów organizatorzy festiwalu ogłosili jeszcze w grudniu, na Off Festivalu wystąpią także Napalm Death, sleaford mods, Machinedrum i Beach Slang. Off Festiwal odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia w Katowicach na terenie Doliny Trzech Stawów.


Zobaczcie też: Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncertyJeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl


Koncerty w Polsce

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!