Mikołaj Ziółkowski ogłosił trzy zespoły, które zagrają latem na festiwalu Open'er w Gdyni. Na scenie pojawią się: Tame Impala, Vince Staples i Caribou!

Mikołaj Ziółkowski na antenie radiowej "Trójki" ogłosił kolejnych artystów, którzy wystąpią na festiwalu w Gdyni. Line-up został poszerzony o: australijski zespół rockowy Tame Impala, najlepszego ubiegłorocznego debiutanta na rynku amerykańskiego hip-hopu, czyli Vince'a Staples'a oraz kanadyjskiego producenta Caribou!Open'er Festival odbędzie się w terminie 29 czerwca - 2 lipca na lotnisku w Gdyni. Do tej pory ogłoszono już następujących wykonawców: Red Hot Chili Peppers, Florence And The Machine, Wiz Khalifa, Foals, PJ Harvey, Chvrches, Dawid Podsiadło, Sigur Ros i Beirut. Bilety są cały czas w sprzedaży. Za karnet zapłacimy 549 PLN, a za bilet jednodniowy 239 PLN.


Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.plZobaczcie też:Zabytkowe samochody w Otrębusach. Tutaj czas działa tylko na korzyść skarbów motoryzacji [ZDJĘCIA]


Źródło: Naszemiasto.pl

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!