Słuchawki dokanałowe nie są zbyt popularne w środowisku graczy, jednak OzoneTriFX być może przypadną do gustu osobom korzystającym na co dzień z laptopa i słuchającym muzyki ze smartfona.

Dokanałówki OzoneTriFX mają w zestawie trzy wymienne wzmacniacze dźwięku – Ultra Bass, PureMids oraz High Pitch. Każdy z nich, jak sama ich nazwa sugeruje, różni się brzmieniem.

High Pitch jest stworzony dla osób grających w strzelanki FPS. Wzmacniacz ten podgłaśnia efekty w grze tak, abyśmy lepiej słyszeli kroki przeciwników. Typ Ultra Bass zaprojektowano z myślą o osobach lubiących mocniejszą muzykę, natomiast PureMids ustawia równowagę między częstotliwościami i nadaje się do różnych zastosowań. Wszystkie trzy wzmacniacze mamy w zestawie z słuchawkami.
OzoneTriFX są zbudowane z aluminium, co zdecydowanie zwiększa lekkość noszenia, a przy okazji także wydłuża trwałość konstrukcji. Model ma wbudowany płaski kabel, przez co nie będziemy musieli za każdym razem tracić paru minut na rozplątywanie słuchawek. Na kablu znajdziemy wbudowanego pilota z funkcją Push to talk, dzięki czemu TriFX mogą także służyć jako zestaw słuchawkowy do smartfonów.

Ozone Gaming w zestawie dodaje jeszcze trzy pary gąbek dokanałowych w rozmiarach small, medium i big, które można dopasować w zależności od tego jak duże otwory uszne ma dany użytkownik. Oprócz tego znajdziemy w opakowaniu kompaktowe etui do ochrony naszego ulubionego sprzętu podczas podróży.

Dane techniczne:
Słuchawki
• Impedancja: 16 Ω
• Pasmo przenoszenia: 10 - 20.000 Hz
• Czułość : 95 dB
• Długość kabla: 1.2 m
• Złącze: 3.5 mm

Mikrofon
• Czułość: -35 dB

Sugerowana cena detaliczna słuchawek wynosi 149 złotych. OzoneTriFX trafią do sprzedaży w marcu 2016 roku.

Źródło: www.conowego.pl

Sprzęt

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!