Piłka ręczna: Mecz Polska 24: 22 Chorwacja [ZDJĘCIA, FILM]

KAEF
Mecz Polska - Chorwacja. Wynik 24:22
Mecz Polska - Chorwacja. Wynik 24:22 Qatar 2015 via epa
Piłka ręczna: Polacy ograli Chorwatów 24:22 i tym samym awansowali do grona najlepszej czwórki turnieju. Teraz czeka ich walka o medale.

Mecz należał do biało-czerwonych już w pierwszej połowie. Pierwszą połowę zakończyli wynikiem 12:10. Druga niestety rozpoczęła się dla nas dużo gorzej.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli Chorwaci, ale Polacy nie dali się pokonać. Spotkanie zakończyli zwycięsko 24:22. W półfinale zmierzą się z Katarem, który w ćwierćfinale pokonał Niemców 26:24! Mecz półfinałowy już w piątek.

Zawodnikiem meczu Polska - Chorwacja został bramkarz polskiej reprezentacji, Sławomir Szmal.

Mecz Polska - Chorwacja. Wynik 24:22!

Źr.:PGNiG/x-news