(© A. Dembiński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Beniaminek polskiej ekstraklasy Nielba Wągrowiec rozegrał dwa spotkania towarzyskie z innym zespołem ekstraklasy Chrobrym Głogów. W pierwszym meczu wągrowczanie zwyciężyli 31:27, a w drugim także byli lepsi i wygrali 33:29.

Podopieczni trenera Edwarda Kozińskiego nieco lepiej zagrali w pierwszym pojedynku, kiedy potrafili kontrolować przebieg wydarzeń na parkiecie. Z kolei w drugim meczu dość długo prowadzili gracze z Głogowa, ale w ostatnim kwadransie zespół Nielby odzyskał inicjatywę i wygrał po raz drugi.

- Do drugiego spotkania moi zawodnicy przystąpili mocno rozkojarzeni. Stąd brak koncentracji. Tego u nas zabrakło w pierwszej połowie. Po przerwie było już lepiej, dużo biegaliśmy i traciliśmy mniej bramek z kontry - mówił trener Edward Koziński. W najbliższy weekend Nielba zagra w turnieju w Iławie.

Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów 31:27 (16:11) i 33:29 (14:18)
Nielba w 1. meczu:
Konczewski, Głębocki - Płócienniczak 6, Witkowski 3, Przysiek 3, Białaszek 3, Janusiewicz 3, Szulc 2, Gierak 2, Krajewski 2, Ciok 2, Szyczkow 2, Frołow 2, Kasprzak 1, Kruszka, Matłoka.

Nielba w 2. meczu: Konczewski, Głębocki - Przysiek 10, Szyczkow 6, Płócienniczak 5, Janusiewicz 2, Frołow 2, Ciok 2, Gierak 2, Krajewski 2, Szulc 1, Kasprzak 1, Witkowski, Białaszek.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!