Już wkrótce podrożeją bilety na autobusy PKS. Od 1 lutego ceny wzrosną o około 7 procent. Na trzy miesiące zostaną również zawieszone niektóre połączenia. Decyzja o podwyżkach wynika z potrzeby jak najszybszego szukania oszczędności. Po pierwsze zimą zmniejsza się liczba pasażerów, pod drugie zwiększyły się koszty stałe przedsiębiorstwa - np. cena winiet czy opłata paliwowa.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

avanti (gość)

Jeśli spada liczba podróżnych,trzeba obniżać ceny biletów by przyciągnąć chętnych i być dla innych przewoźników konkurencyjnym a nie podwyższać.To najprostsze. Zupełnie jak w MPK.Tam też lekarstwem na obniżoną frekwencje i spadek sprzedaży biletów ciągną ceny w górę.Oszczędności trzeba szukać gdzie indziej .Dojdzie do tego,że zlikwidują w ogóle PKS,bo będą wozić tylko powietrze :((

mandra (gość)

Np. kaliski pks pobudował dworzec, a nie stać go na stronę internetową z aktualnym rozkładem jazdy, natomiast na informacji panie robią łaskę, że cokolwiek powiedzą. Jaki zarząd, taki pks!