Laureaci poprzedniej edycji naszego plebiscytu Laureaci poprzedniej edycji naszego plebiscytu

Laureaci poprzedniej edycji naszego plebiscytu (© S. Seidler)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Plebiscyt na Najlepszych Sportowców i Trenera Wielkopolski 2009 roku powoli wchodzi w decydującą fazę. Liczba kuponów w redakcyjnej poczcie rośnie z dnia na dzień. Na typy czekamy do soboty 23 stycznia. Wszystkie głosy skrupulatnie podliczamy, a czas ostatecznych rozstrzygnięć nastąpi tradycyjnie podczas Wielkiego Balu Sportowca.

W piątkowy wieczór 29 stycznia poznański hotel Andersia wypełni się znakomitymi gośćmi. Będą sportsmeni z pierwszych stron gazet, ludzie ze świata biznesu, polityki i kultury. Muzyczne emocje sięgną zenitu za sprawą Krzysztofa K.A.S.Y. Kasowskiego. Znany wokalista zaprezentuje zestaw swoich największych hitów, przy których z pewnością trudno będzie znaleźć skrawek wolnego miejsca na parkiecie. Na uczestników balu czeka także kulinarna uczta przygotowana przez szefa kuchni hotelu IBB Andersia, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami (wśród nich zagraniczna wycieczka).

Na tym przyjęciu nie wypada nie być. To szansa, żeby zabawić się w samym środku karnawału. Może to być jedyna taka okazja, by poszaleć do białego rana razem z mistrzami świata czy rekordzistami globu!

Zaproszenia na ten szczególny wieczór w cenie 250 złotych od osoby cały czas są dostępne. Wszystkich informacji związanych z balem udzielamy pod nr tel. 61 860 60 16 oraz 0 502 499 909.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: