Dariusz Wechta jest wielkim kibicem żużla i piłki ręcznej Dariusz Wechta jest wielkim kibicem żużla i piłki ręcznej

Dariusz Wechta jest wielkim kibicem żużla i piłki ręcznej (© fot. ARCHIWUM )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Coraz mniej czasu zostało do zakończenia Plebiscytu na Najlepszych Sportowców i Trenera Wielkopolski 2009 roku. Redakcyjna poczta pęka w szwach od wypełnionych kuponów. 29 stycznia podczas Wielkiego Balu Sportowca w hotelu Andersia poznamy wszystkich laureatów corocznej zabawy.

Zaproszenia na tę specjalną galę, w cenie 250 zł od osoby, można nabywać w naszej redakcji przy ul. Grunwaldzkiej 19. Wszystkich informacji związanych z balem udzielamy pod nr. tel. 061 860 60 16 lub 0502 499 909. Szykuje się niezapomniana noc z mnóstwem wrażeń. Najlepsi sportsmeni regionu na wyciągnięcie ręki, muzyczna gwiazda imprezy – Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, kulinarna uczta, a także losowanie cennych nagród.

Tym razem o sportowe podsumowanie roku w wielkopolskim sporcie poprosiliśmy Dariusza Wechtę, prezesa zarządu firmy Wechta, głównego sponsora naszego balu. – Nie będę oryginalny. Najbardziej zapamiętałem sukcesy naszych mistrzów świata: Anity Włodarczyk i wioślarek Julii Michalskiej oraz Magdaleny Fularczyk. Nie można zapomnieć również o doskonałym występie Szymona Ziółkowskiego. Tak wygląda moje podium – proponuje Dariusz Wechta. Jako zagorzały kibic żużla miał on powody do radości. – Co prawda Unia Leszno spisywała się słabiej niż w poprzednich sezonach, ale niższe loty „Byków” osłodził sukces biało-czerwonych w Drużynowym PŚ. Ważnym ogniwem w naszej kadrze był Jarosław Hampel – przypomina właściciel firmy Wechta, który już niedługo będzie obserwował na żywo poczynania reprezentacji Polski w piłce ręcznej. – Jadę do Innsbrucku, by pasjonować się występem kadry Bogdana Wenty podczas mistrzostw Europy. Z kolei na naszym wielkopolskim podwórku imponuje mi postawa Nielby Wągrowiec. Podopieczni Edwarda Kozińskiego niesamowicie walczą w każdym spotkaniu i są coraz bliżej głównego celu na ten sezon, czyli utrzymania się w elicie – zaznacza Dariusz Wechta.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!