Z rzeki wyciągnięto wrak nissana Z rzeki wyciągnięto wrak nissana

Z rzeki wyciągnięto wrak nissana (© Arch. KWP Białystok)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z powodu złej pogody przerwano prowadzone w rzece Narwi poszukiwania drugiego z zaginionych geologów. Powód? Trudne warunki atmosferyczne. Akcja pod wodą niesie ze sobą zbyt duże niebezpieczeństwo dla ratowników. Akcja strażaków może być wznowiona, jeżeli się ociepli.

Wczoraj z Narwi wyłowiono samochód geologów. - Mieliśmy problem z dojazdem ciężkiego sprzętu. Mimo mrozu grzązł w bagnistym terenie. Udało się jednak wydostać samochód z wody. Po jego wyłowieniu w aucie znaleziono ciało mężczyzny. Został zidentyfikowany jako jeden z zaginionych geologów. Jest to 23-letni mieszkaniec Olsztyna. Drugi z mężczyzn (spod Wągrowca) cały czas traktowany jest jako osoba zaginiona. Niewykluczone, że mógł wydostać się z auta. Informacja o nim została przekazana do wszystkich jednostek policji w kraju.

- Szczególny nacisk położyliśmy jednak na jednostki ościenne wzdłuż rzeki Narwi, w której znaleźliśmy samochód z ciałem jednego z mężczyzn. Poszukiwania trwają - relacjonuje obecny na miejscu poszukiwań Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Geologiem, którego wciąż poszukuje policja, jest 26-letni Piotr Patelski z Popowa Kościelnego pod Wągrowcem. Zaginął wraz ze swoim o trzy lata młodszym kolegą w nocy z piątku na sobotę.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!