Diaboliczna Agnieszka Chylińska? "Frytka" sfotografowana w dwuznacznej sytuacji? Natalia Siwiec, Krzysztof Ibisz, Kasia Cichopek i inni polscy celebryci w kiczowatych kreacjach? Popularny fanpage na Facebooku nie oszczędza czołowych postaci z rodzimego świecznika. My wybraliśmy dla Was kilkadziesiąt najlepszych zdjęć. Można się nieźle uśmiać!

Fanpage Stare zdjęcia polskich celebrytów polubiło już ponad 171 tys. użytkowników Facebooka. Jego twórcy, korzystając z ogólnodostępnych źródeł, prezentują zdjęcia znanych postaci polskiego show biznesu sprzed lat. Jednak przeglądając zgromadzone przez nich zbiory można się nieźle nadziwić i uśmiać z tego, jak dawniej wyglądali m.in. Agnieszka Chylińska, Doda, Kasia Cichopek czy Krzysztof Ibisz, i jaką przeszli od tamtego czasu metamorfozę.

- Fan Page "Stare zdjęcia polskich celebrytów" powstał z miłości i fascynacji polskim "szołbizem" i ma za zadanie ukazać, jak długą drogę przeszły uwielbiane przez wielu znane twarze - piszą twórcy fanpage'a.


Polscy celebryci przed laty: Zdjęcia i cięte komentarze na popularnym fanpage'uStrona Stare zdjęcia polskich celebrytów słynie również z żartobliwych, mocno ironicznych komentarzy pod zdjęciami. Wystarczy przeczytać kilka z nich, by dostrzec, że jej autorzy są uważnymi obserwatorami polskiego show biznesu i mają niezłe wyczucie kontekstu. Przykład?

To nasze życie nas nie rozpieszcza, co dzień coś zmienia, co dzień coś miesza, jednak wiem, nadejdzie lepszy czas...

Posted by Stare zdjęcia polskich celebrytów on Wednesday, January 27, 2016


Zobacz również: Agnieszka Chylińska: Jak praca, to praca, jak dzieci, to dzieci

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!