Przed paroma dniami rozpoczęła się pożegnalna trasa ojców chrzestnych heavy metalu. Przed zakończeniem działalności, Black Sabbath wydali specjalny album "The End", zawierający m.in. cztery niepublikowane wcześniej utwory. Kompozycje właśnie wyciekły do internetu.

"Season of the Dead", "Take Me Home", "Cry All Night" oraz "Isolated Man" - to cztery niepublikowane wcześniej kompozycje Black Sabbath, które trafiły na limitowane wydawnictwo "The End", sprzedawane podczas pożegnalnego tournee zespołu, które niedawno wystartowało pod tym szyldem. Kompozycje właśnie przedostały się do internetu.

Black Sabbath: Udane odrzuty z sesji "13"Studyjny materiał, który trafił na "The End" pochodzi z sesji nagraniowej "13", ostatniego albumu Black Sabbath. Nagrana w składzie Tony Iommi, Ozzy Osbourne, Geezer Butler i Brad Wilk (Rage Against The Machine) płyta miała swą premierę w czerwcu 2013. Muzycy zarejestrowali pod okiem Ricka Rubina 16 kompozycji, spośród których tylko 8 znalazło się w wersji zasadniczej wydawnictwa. Pozostałe utwory trafiły albo na wersję z bonusami, albo czekać musiały aż do teraz. Choć trasa "The End" wystartowała zaledwie parę dni temu, nie trzeba było długo czekać, by niepublikowane wcześniej utwory wyciekły do sieci.

Przypominamy, że Black Sabbath zagra swój ostatni koncert w Polsce już 2 lipca w krakowskiej Tauron Arenie.

Black Sabbath: Posłuchaj niepublikowanych wcześniej utworów!1. Season of the Dead


CZYTAJ TAKŻE: Lemmy Kilmister: Pogrzeb wokalisty Motörhead będzie transmitowany online

2. Take Me Home


3. Cry All Night4. Isolated ManZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Muzyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!