David Guetta stworzył wiele muzycznych hitów, współpracując m.in. z Lady Gagą, Rihanną czy Britney Spears. Teraz artysta komponuje hymn EURO 2016, a do współpracy zaprosił cały świat!

O co chodzi? UEFA stworzyła portal thisonesforyou.com, gdzie w trzech krokach każdy może stać się współwykonawcą oficjalnego hymnu tegorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej. Zaraz po wejściu na stronę ze swojego studia muzycznego wita nas David Guetta, informując, że właśnie tworzy hymn EURO 2016 i chce, żebyśmy na nim zaśpiewali.

Potem Guetta puszcza fragment piosenki, który każdy z was może zaśpiewać. Jest to typowo kibicowska przyśpiewka stadionowa. Nawet bez wielkiego wokalnego talentu dacie radę. Jeśli już poznaliście słowa, to czas na kolejny krok. Uruchamiacie mikrofon i rejestrujecie swój "występ".

Euro 2016: Polacy odpadną dopiero w ćwierćfinale! Potwierdzona informacja

Ostatnim etapem jest wysłanie próbki waszego głosu do Davida Guetty i oczekiwanie na finałową wersję piosenki. Kto wie, może już za kilka miesięcy będziecie mogli do CV wpisać "współpraca z Davidem Guettą przy hymnie EURO 2016".

Przypominamy, że piłkarskie mistrzostwa Europy we Francji ruszają 10 czerwca, a Polska w grupie zagra z Niemcami, Ukrainą i Irlandią Północną.


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!