Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na poznańskim Moście Teatralnym kilkoro młodych ludzi postanowiło przejechać się wieczorem na sankach, a jeden - na desce snowboardowej. W tym celu podpięli się do... tramwaju. Za "szesnastką" podróżowało sześć roześmianych osób. Pozostali oglądali, gonili kolegów lub... nagrywali całą scenę.

- Motorniczy nie mógł tego zauważyć, widzi tylko to, co dzieje się w środku wagonu i po swojej prawej stronie. Podczepianie się do tramwaju jest absolutnym dowodem braku wyobraźni - komentuje Iwona Gajdzińska, rzecznik prasowy MPK.

Z pewnością nie była to bezpieczna zabawa. - Na ulicy wytworzyło się błoto pośniegowe, a z naprzeciwka nadjeżdżał drugi tramwaj - mówi Iwona Gajdzińska. Na filmiku wyraźnie widać, jak nadjeżdża tramwaj linii nr 13. Z pewnością jednak nie ukaże się on na stronie internetowej MPK - Gdybyśmy wywiesili jakieś ostrzeżenie lub pokazali taki filmik, jaki pojawił się w internecie, niektórzy śmiałkowie mogliby potraktować go jako instrukcję - tłumaczy Gajdzińska.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (22)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Motorniczy (gość)

Drodzy Sympatycy Kuligu, który odbył się na odcinku Most Teatralny - Fredry. Nie chcę Was podpuszczać, ale może dacie radę i wybierzecie się następnym razem na trasę poznańskiej PESTKI. pozdrawiam!

kamil (gość)

z jajem to by było, jakby wyjechali na czołówkę z tym drugim tramwajem, a tak to żaden wyczyn

urabura (gość)

Przestańcie chrzanić. Nie byliście młodzi? Większość z nas miała takie pomysły, a teraz tylko pierdzicie w fotel przed telewizorem i podniecacie się oglądaniem Plebanii. Faktycznie trochę niebezpieczne, ale przynajmniej z jajem. Pozdrawiam wszystkich uczestników kuligu. Mam wprawdzie 49 lat, ale Was rozumiem.

studenci_pooznan (gość)

pewnie najlepiej od razu karac....wszczyscy badzmy \"podpierdalaczami\" i nadajmy na policje kazdy wybryk, ktory nam sie nie podoba

madzia (gość)

Rozumiem, że życie im niemiłe. Albo co najmniej kieszonkowe od rodziców. Powinni słono zapłacić za ten wybryk. mam nadzieję, że z nagrania uda się namierzyć.

Bartas_M5 (gość)

wow, czad, następnym razem proponuje im grupowe skakanie z dachy 10cio piętrowca ma gumce do gaci.
To dopiero byłby wyczyn.
Ale oni są za ciency żeby to zrobić.

POZNANIAK (gość)

BRAVO LUDZISKA AKCJA NA MAXA KOZACKA SZKODA ZE MNIE NIE BYLO W POBLIZU BUJNOŁ BYM SIE Z WAMI HE HE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRO DLA WAS KOZAKI!