Wiemy, kiedy odbędzie się Pyrkon 2016, czyli największy festiwal fantastyki w Polsce. Poznań stanie się stolicą fantastyki na początku kwietnia. Kogo będzie można tam spotkać?

Pyrkon 2016 to największa impreza tego typu w Polsce. Co roku festiwal fantastyki w Poznaniu przyciąga tysiące gości. Tradycyjnie już impreza odbędzie się na terenie MTP.

Pyrkon 2016. Znamy termin festiwalu fantastyki w Poznaniu!
Pyrkon 2016 odbędzie się w terminie od 8 do 10 kwietnia na terenie MTP. Wśród gości, którzy już potwierdzili swój udział, znaleźli się m.in. John Wick (twórca kultowego RPG-a Legenda Pięciu Kręgów), Andrzej Pilipiuk (pisarz) czy Marcin Mortka (pisarz).

Pyrkon 2016 zajmie aż 9 budynków wystawowych! Część powierzchni zajmą stoiska, pozostała przeznaczona zostanie na Games Room - miejsce dla wszystkich fanów gier planszowych.

Poprzednia edycja poznańskiego festiwalu fantastyki przyciągnęła 31 tysięcy uczestników. Niewykluczone jednak, że Pyrkon 2016 pobije ten rekord.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!