Międzychodzki okręg Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów wybrał włodarzy na kolejną kadencję

W sobotnie przedpołudnie w stołówce Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzychodzie odbyło się walne zebranie członków międzychodzkiego okręgu PZERI. Rozpoczęło się ono prezentacją ośrodków wypoczynkowych oraz występami dziewcząt tańczących pod skrzydłami Wioletty Skowrońskiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>> Wręczenie sztandaru w PZERI Międzychód

Głównym punktem spotkania było podsumowanie 5-letniej kadencji ustępującego zarządu oraz wybory nowych władz. Niezwykle jednomyślni członkowie PZERI Międzychód uznali, że dobrze spisujących się włodarzy nie należy zmieniać. W efekcie w skład nowego zarządu weszła zdecydowana większość dotychczasowych członków. Prezesem okręgu po raz kolejny został Stanisław Anioł.

SPRAWDŹ TAKŻE >>> Spotkanie członków PZERI z poznańską gwarą

Tradycyjnie przedstawiony został plan rozwoju związku w kolejnych latach. Wiceburmistrz Międzychodu, Agnieszka Leśniewska, zapowiedziała wiele udogodnień dla seniorów oraz przedstawiła skrócony plan przekazania PZERI lokalu.

Pełny skład nowego zarządu oraz więcej informacji będzie można znaleźć w kolejnym wydaniu "Tygodnia", już w środę, 20 marca.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!