(© fot. materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trwają zapisy do rajdu motocyklowego INFERNAL MOTO RACE 2010. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie sportowe w Polsce w którym wezmą udział motocykliści z całego kraju.

W imprezie może uczestniczyć 50 zawodników, na motorach dowolnej klasy. Będą mieli za zadanie pokonanie trasy około 1200 km Północ - Południe (odcinki: Sopot - Warszawa, Warszawa - Zakopane). Każdy z nich powinien dotrzeć do 8 punktów kontrolnych (tzw. Checkpoint) wytyczonych przez organizatora w celu podbicia karty i zaliczenia konkurencji sportowej. Trasa przejazdu jest dowolna. Do wygrania jest nagroda główna 10 000 zł oraz nagrody rzeczowe.
Miejsce pierwsze zdobędzie zawodnik który zbierze największą ilość punktów i dotrze do ostatniego punktu kontrolnego w Zakopanem.
Wszyscy uczestnicy eventu Moto Race 2010 będą mogli uczestniczyć w imprezie na zakończenie połączonej z wieloma atrakcjami i noclegiem.

Więcej informacji: http://www.infernalrace.pl

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wkurzony obywatel (gość)

Będzie w tym roku wypadków z udziałem motocyklistów! Ucierpią w nich nie tylko oni!