(© MTTiSW)

Regaty Pucharu Polski Klasy Omega z udziałem międzychodzian. Troje młodych adeptów żeglarstwa próbowało swoich sił na jeziorze Żywieckim. Z jakim skutkiem?

Regaty Pucharu Polski Klasy Omega z udziałem międzychodzian. Regaty trwały dwa dni. Rywalizowało 28 ekip na jachtach klasy Omega. Pierwszego dnia problem stanowił brak wiatru, a drugiego uczestnicy regat walczyli z deszczem. W Regatach Pucharu Polski wystartowała załoga Omegi POL 279 w składzie Grzegorz Mrówka, Magdalena Piepiora i Karolina Gierczyńska. Zajęli dwudzieste miejsce.

Paweł Piepiora, który był na regatach razem z załogą z Sekcji Żeglarskiej MTTiSW uznał, że wynik jest bardzo dobry. -
- Musimy pamiętać, że Puchar Polski gromadzi najlepszych zawodników z całego kraju, takich amatorskich ekip jak nasza było chyba tylko pięć. Grzesia wyróżniono jako najmłodszego sternika we flocie standard. Cała nasza załoga była młodzieżowa i najmłodsza wśród uczestników regat - mówi.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!