Conan the Conqueror – taką nazwę nosić będzie kolejna część przygód barbarzyńcy z Cymerii. W wojownika z gołym torsem po raz kolejny wcieli się Arnold Schwarzenegger.

To już trzecia część sagi o przygodach nieustraszonego wojownika, stworzonego przez Roberta E. Howarda, w której wystąpi austriacki aktor. Pierwszy film o przygodach Conana wszedł na ekrany kin 1982 roku, kolejny zaś dwa lata później. Od tego czasu gwiazdor Terminatora wystąpił w niezliczonej ilości filmów akcji, czarując widzów swoimi celnymi puentami i kaskaderskimi popisami. Aż do niedawna nikt jednak nie zdecydował się na nakręcenie kolejnego filmu z barbarzyńcą z Cymerii. W 2011 roku w rolę wojownika wcielił się jeszcze Jason Momoa. Twórcy nowej części filmu postanowili jednak, że Conan bez jego największej gwiazdy to nie Conan.

Schwarzenegger potwierdził swój udział w produkcji podczas niedawnego spotkania z fanami, które odbyło się w Edynburgu. Aktor przyznał, że przygotowuje się do roli regularnie ćwicząc. Niemal siedemdziesięcioletni gwiazdor wystąpił ostatnio w filmie Terminator: Genisys, po raz kolejny wcielając się w kultowego robota.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!