Sportowy weekend w Wielkopolsce
PIŁKA NOŻNA
Lech Poznań – Lechia Gdańsk, LOTTO Ekstraklasa (grupa mistrzowska), niedziela, godz.15.30. Inea Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.
Warta Poznań – Rozwój Katowice, II liga, sobota, godz. 17. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Lech II Poznań – Pogoń Lębork, III liga, sobota, godz. 12.30. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.
Polonia Środa Wielkopolska – Elana Toruń, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Jarota Jarocin – Leśnik Manowo, III liga, sobota, godz. 17. Stadion przy ul. Sportowej w Jarocinie.
IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: Nielba Wągrowiec – Pogoń Łobżenica (15), Lubuszanin Trzcianka – Kotwica Kórnik (16), Unia Swarzędz – Tarnovia Tarnowo Podgórne (16), Grom Plewiska – GKS Dopiewo (17), GLKS Wysoka – 1922 Lechia Kostrzyn (17), Warta Międzychód – Iskra Szydłowo (17); niedziela: Sparta Oborniki – Luboński KS 1943 Luboń (15), Huragan Pobiedziska – Zieloni Lubosz (15);
grupa południowa – sobota: Obra Kościan – Wicher Dobra (16), Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Pogoń Nowe Skalmierzyce (16), Polonia 1912 Leszno – Victoria Ostrzeszów (17). Victoria Września – PKS Racot (17), SKP Słupca – Kania Gostyń (17), Polonia Kępno - Centra Ostrów Wielkopolski (17), Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski pauzuje, LKS Ślesin– Rawia Rawicz 0:3 walkower.
Lech Poznań – Arka Gdynia, Centralna Liga Juniorów (grupa zachodnia), sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.
Medyk Konin – UKS SMS Łódź, ekstraliga kobiet (grupa mistrzowska), niedziela, godz. 13. Stadion im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego w Koninie.
Medyk II Konin – UKS SMS II Łódź, I liga kobiet (grupa północna), sobota, godz.13. Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale w Koninie.
Górnicza Konin – KKP Chełmża, II liga kobiet (grupa wielkopolska), sobota, godz. 11. Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale w Koninie.
Orzeł Wałcz – Polonia Środa Wielkopolska, II liga kobiet (grupa wielkopolska), sobota, godz. 11. Stadion przy ul. Wojska Polskiego w Wałczu.
Grom Wolsztyn – Lechia Gdańsk, II liga kobiet (grupa wielkopolska), sobota, godz.14. Stadion przy ul. Powstańców Bielnika w Wolsztynie.
FUTSAL
Red Dragons Pniewy – Solne Miasto Wieliczka, ekstraklasa mężczyzn (grupa spadkowa), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wolności w Pniewach.
PIŁKA RĘCZNA
MKS Kalisz – ASPR Zawadzkie, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz.18. Hala Kalisz Arena przy ul. Hanki Sawickiej w Kaliszu.
ŻUŻEL
PSŻ Poznań – Kolejarz Opole, II liga, sobota, godz. 16.45. Stadion przy ul. Warmińskiej w Poznaniu.
HOKEJ NA TRAWIE
AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno, I liga mężczyzn (grupa mistrzowska), niedziela, godz.12. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Stella Gniezno – Polonia Środa Wielkopolska, I liga mężczyzn (grupa spadkowa), sobota, godz.16. Stadion im. Alfonsa Flinika przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
Lipno Stęszew – Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Boisko przy ul. Trzebawskiej 15 w Stęszewie.
UKH Juventa – UKH Siemianowiczanka, MP juniorów, sobota, godz.14. Boisko przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
BOKS
Gala boksu zawodowego Poznań Boxing Night, sobota, godz. 19.30. Hala Arena przy ul. Wyspiańskiego w Poznaniu.
LEKKA ATLETYKA
Szósta edycja Biegu Lwa (Półmaraton, Pogoń za Lwem na 10,5km, Sztafety Pokoleń – firmowa i szkolna, Biegi Lwiątek dla najmłodszych, maraton spinningowy, niedziela, godz. 9.30 – 16.30 w Tarnowie Podgórnym. Biuro zawodów w Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej czynne od godziny 9.
SIATKÓWKA PLAŻOWA
Cykl turniejów Warta Cup 2017 – turniej męski, niedziela, godz. 9.Boiska Ośrodka Przywodnego Rataje na Osiedlu Piastowskim w Poznaniu.
20240417_Dawid_Wygas_Wizualizacja_stadionu_Rakowa
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?