Spotkanie posła Platformy Obywatelskiej Zbigniewa Ajchlera i radnego Sejmiku Wielkopolski również z PO Przemysława Ajchlera z wyborcami

W czwartkowy wieczór (7 marca) w Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie odbylo się spotkanie posła Platformy Obywatelskiej Zbigniewa Ajchlera oraz radnego Sejmiku Wielkopolski również z Platformy Obywatelskiej Przemysława Ajchlera z wyborcami. Rozmawiano o propozycjach partii dla Polaków na najbliższy czas. Pojawiły się też wątki lokalne, jak choćby dokończenie budowy mostu w Międzychodzie, czy budowa basenu w Międzychodzie. Więcej informacji wkrótce.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.03.2019, 22:06

Do:Gość
09.03.2019, 22:30

Zatem jeśli ten materiał z linka pokazuje posła który nie spożył alkoholu, to tym bardziej jestem przerażona.

11.03.2019, 21:55

Szanowni Państwo, pełniąc funkcje publiczne, reprezentujemy mieszkańców regionu, w którym także mieszkamy i pracujemy, na szczeblu wojewódzkim i krajowym. Robimy takie spotkania nie dla siebie, ale dla wszystkich chętnych, którzy interesują się lokalnymi sprawami i chcą o tym porozmawiać, być aktywnym. Jesteśmy otwarci na dialog i chcemy wsłuchać się w mieszkańców, wiedzieć jakie są problemy i gdzie, by wspólnie wypracowywać rozwiązania, na miarę możliwości oczywiście. Wszystkim nam przecież zależy na jak najlepszym rozwoju Powiatu, gminy, Miedzychodu. Szkoda ze tak mało osób przyszło, liczę że następnym razem będzie lepiej, zwłaszcza, że planujemy podejście tematyczne poświęcone ekologii i OZE. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

09.03.2019, 22:30

Ten link kolego to komentarz poniżej mojego poziomu. Wszystkim którzy znają p. Zbyszka wiadomo że On od dawna nie pije alkoholu i walczy o zdrowie. Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem by wstawiać takie linki jako uzasadnienie swoich argumentów. Żenujące!

09.03.2019, 21:09

https://www.youtube.com/watch?v=l4ZPT4Olwzk do "obserwatora" ten potencjał proponujesz wykorzystac dla dobra powiatu?

09.03.2019, 16:56

Burmistrza Międzychodu zapewne nie było gdyż PO wraz z posłem popierali rywala Wolnego :-)

09.03.2019, 16:30

A międzychodzka śmietanka boi się PISu?

09.03.2019, 16:03

Widzę że sama międzychodzko Sierakowska śmietanka tam się zjawiła tylko . A te parasole w tle to po co były?

09.03.2019, 12:48

A ja na niego zagłosuje, bo to człowiek sukcesu a nie jakiś kolejny nieudacznik czy obibok na utrzymaniu państwowego garnuszka.

09.03.2019, 12:45

I co z tego, że jeden to mam na niego głosować? Jego kariera się już kończy

09.03.2019, 12:42

Budowa basenu w Międzychodzie? Po co? Wystarczy uruchomić ten w Sierakowie.

09.03.2019, 12:41

W życiu nie zagłosuje na Pana Ajchlera. Ma nasz powiat gdzieś. Najbardziej gołosłowny polityk jakiego znałem.

09.03.2019, 11:45

Mamy 1 posła na sejm i 2 radnych sejmiku województwa. I co? Nawet nie chcemy wykorzystać tego potencjału, tym bardziej że to mieszkańcy Naszego Powiatu. Gdzie władze Międzychodu, Kwilcza czy Chrzypska ? Czyżby obawiają się PIS-u? Tak Wam ten PiS odpowiada? Smutny to widok, że na sali pustki. Żebyśmy tego nie żałowali w przyszłości.

09.03.2019, 11:18

ale tłumy ...