Powiatowy Lekarz Weterynarii w Poznaniu wydał decyzję, nakazującą Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami wstrzymać działalność schroniska dla zwierząt w Swarzędzu. Władze schroniska mają zastosować się do nakazu do 30.09.2010r.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Osobnym pismem, Powiatowy Lekarz Weterynarii poinformował, że "jest to równoznaczne z zakazem przyjmowania zwierząt do schroniska oraz podpisywaniem jakichkolwiek umów na przyjmowanie psów przez to schronisko."

Bezdomne zwierzęta z terenu gminy Swarzędz będą przewożone do przytuliska w Ruścu, z którym gmina Swarzędz podpisała umowę na prowadzenie opieki nad bezdomnymi zwierzętami. Jest to rozwiązanie doraźne. Docelowe ma stanowić sfinalizowanie projektu wybudowania międzygminnego schroniska dla zwierząt.

Prace nad planowaną budową nowego przytuliska dla bezdomnych zwierząt koordynuje Związek Międzygminny schronisko dla zwierząt - "Schronisko".

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dziewczynaktorakochazwierzeta (gość)

kłamstwo przed chwilą oglądałam fakty i mówiono tam że zwierzeta szukaja domu i pani mówiła ze nie wie co zrobi jak przyjdzie trzydziestego do schroniska mowila " co nie mam karmic psów , wywiezdz je do lasu " ? Ludziee ! JAK MOZECIE ZAMKNAC TO SCHRONISKO te zwierzeta zgina a tam przynajmniej maja jedzenie dom ludzi ktorzy ich kochaja ! HAHAHA urzad mowi ze trzeba 35 milionow ZAL MI WAS wystarczy kilka tys. na wybudowanie kilku boskow a nie milionow
NIE POZWOLMY ZAMKNAC TEGO SCHRONISKA
POMOZCIE