Jeśli korzystacie z kamerek sportowych, wiecie doskonale, że oryginalne akcesoria i mounty do urządzeń takich jak GoPro są często wyceniane na przesadnie wysokie kwoty. Jedną z alternatyw dla nich stanowią dodatki sprzedawane przez polską firmę Hama.

Nieważne czy jeździmy na motocrossie, czy uprawiamy freeride na nartach, zawsze w tego typu sytuacjach towarzyszą nam emocje, które chcemy uwiecznić. Nie ma jednak możliwości, żebyśmy w tym samym czasie trzymali w ręku kamerę. Dlatego kamery sportowe potrzebują dodatkowego sprzętu, który uczyni nas mistrzami pierwszego planu. Niestety, ceny oryginalnych akcesoriów często wykraczają ponad zasobność portfela.

Jeden z najbardziej rozbudowanych asortymentów z tańszymi akcesoriami dla kamer GoPro i innych popularnych urządzeń z gwintem 1/4" ma polska marka Hama. Przykłady można mnożyć. Jeśli uprawiasz ekstremalne kolarstwo górskie, to znaczy że przyda ci się mocowanie boczne na kask, mocowanie czołowe na kask, czy pas na kask. Przy każdym innym sporcie ekstremalnym uprawianym zawodowo, lub hobbistycznie powinno się mieć w zapasie pas na nadgarstek do GoPro, pas na bark, czy też mocowanie na kask z wysięgnikiem.

Hama to wsparcie dla twoich możliwości i narzędzi, którymi nagrasz wyczyny np. podczas wspinaczki, nurkowania, czy skoków spadochronowych. Bez tego nie obejdą się takie kamerki, jak GoPro. Hama ma szeroką ofertę produktową, w konkurencyjnych cenach. Co więcej należy pamiętać, że akcesoria marki Hama, to ogólne wsparcie sportów ekstremalnych. Nie musisz być właścicielem kamerki GoPro, wystarczy, że jesteś właścicielem talentu sportowego. Uchwyty są na tyle uniwersalne, że możesz pokazać na co cię stać, mając inny rodzaj kamery sportowej lub korzystając z telefonu komórkowego.

Sugerowane ceny wybranych akcesoriów:
Mocowanie boczne na kask: 59 zł
Mocowanie czołowe na kask: 49 zł
Pas na kask: 39 zł
Pas na nadgarstek: 89 zł
Pas na bark: 129 zł
Mocowanie czołowe z wyciągiem na kask: 69 zł

Źródło: www.conowego.pl

Sprzęt

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!