Thomas Morgenstern, wybitny austriacki skoczek narciarski, przyjechał do Polski zaprezentować swoją książkę "Moja walka o każdy metr". Opowiada w niej o zwycięstwach, ale także o trudnym życiu skoczka, upadkach i strachu przed kolejnym skokiem. W stolicy przywitały go tłumy sympatyków.

Sympatycznemu skoczkowi z Austrii kibicowali także Polacy. Mimo, że rywalizował z Adamem Małyszem, sympatycy skoków narciarskich z naszego kraju bardzo go lubili. Morgenstern był wybitnym zawodnikiem, trzykrotnym mistrzem olimpijskim i ośmiokrotnym mistrzem świata.

Thomas szybko zakończył sportową karierę. "Bałem się przed każdym skokiem, ale mimo to skakałem. Kochałem to" - czytamy w jego książce. "Moja walka o każdy metr" opowiada o sukcesach, ale także trudnym życiu skoczka, zawodnika którymi mimo upadków dalej siada na belce i skacze. Trauma i strach przed kolejnymi bolesnymi upadkami zwyciężają. W 2014 roku Thomas Morgenstern kończy karierę. Teraz dokładnie opisuje dlaczego.


Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.plZobaczcie też: Jack's Cinema. Restauracja i kino w centrum Warszawy [ZDJĘCIA, WIDEO]


Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!