Casting do filmu Casting do filmu

Zgłoś się i stań członkiem plemienia słowiańskiego (© ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI )

Masz ochotę na przygodę i spotkanie ze światem filmowym? Zgłoś się na casting do filmu i spędź październik na planie zdjęciowym w górach.

- Kto chce spędzić miesiąc na planie zdjęciowym jako plemię słowiańskie? - pyta Monika Raj ze studia ABM w Poznaniu, organizatora castingu. - Trzeba tylko mieć długie włosy i wolny październik.

Jeśli spełniacie te dwa warunki, to być może uda wam się spędzić 17 dni zdjęciowych na planie najnowszego filmu Bartosza Konopki, polskiego reżysera nominowanego do Oscara za krótkometrażowy film dokumentalny "Królik po berlińsku".

- Zlecenie jest płatne, producent zapewnia również nocleg w okresach zdjęciowych oraz zwraca za dojazdy - informuje Monika Raj.

Z naszych informacji wynika, że zdjęcia kręcone będą w górach.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres marta@studioabm.com.pl (imię i nazwisko, nr kontaktowy oraz 3 zdjęcia).

Zobacz też jak szpital w Gorzowie zamienił się w plan filmowy „Telefonu 110"
Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marcin Kabaciński (gość)

nie zgadzam się na wykorzystanie mojego wizerunku w tym artykule. Ostrzegam że może to sie skonczyć w sądzie . Zdjęcie z Kopca Krakusa zrobione w czasie Rękawki corocznego święta w Krakowie