Piękne widowisko w wykonaniu sierakowskich Wisienek zobaczyła w niedzielę liczna publiczność. Taneczna podróż dookoła świata odbywała się w rytm tanecznych przebojów. Zainteresowanie koncertem było tak duże, że organizatorzy postanowili powtórzyć koncert w następną niedzielę o godzinie 16 w międzychodzkim Centrum Animacji Kultury.

Z regionu

Komentarze (36)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Lidia (gość) (gośc)

płaczu nie ma ! włosy myje się zwykłym szamponem, a makijaż zmywa mleczkiem do demakijażu ot cała filozofia!!! Gratulacje dla Pań Agaty i Magdy za zaangażowanie i poświęcenie oraz oddanie.

Katarzyna Spiaczka - Kryger (gość)

Tak... To było wspaniale widowisko! Dziewczyny miały nie tylko cudowne stroje, ale tez piękne makijaże i fryzury. Prezentowały sie jak zawodowy zespół! I co najwazniejsze... Dzieciaki tańczą z radością i pasja, to widać! Wielkie brawa dla Pani Magdy i Pani Agaty za ciężka i rzetelna prace :)) Wisienki, niezależnie od składu były, są i będę niezastapiona częścią "krajobrazu" naszej gminy!

masakra (gość)

A dziwicie się dzieciom!!! To jest poprostu żenada! Rodzice zaspokajają swoje ambicje a cieci robią swoje i to jest najpiękniejsze. Współczuję tym zakompleksionym babom!!!! Dzieci -bądzcie dziecmi a rodzice niech sie nie wpie.......

EWA (gość) (olek)

KAŻDY PISZE TO CO CHCE, KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEGO ZDANIA,,,,, MOŻNA PISAĆ CO SIĘ KOMU PODOBA A CO NIE, ALE NIE POWINNO SIĘ OBRAŻAĆ WZAJEMNIE KOMENTATORÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!! WAM NIE PODOBAŁO SIĘ OŚWIETLENIE A KOMUŚ COŚ INNEGO,,,,,, , MASZ RACJE RESZTA TO OSOBISTE WYCIECZKI,, A NIE LEPIEJ ZAŁATWIĆ TO W OCZY,, PEWNIE ZABRAKŁO BY ODWAGI,,,,,,,,,,,,,TAK JEST LEPIEJ ZROBIĆ TO POD FAŁSZYWĄ KSYWĄ,,, ALE TAKIE RZECZY W TAK MAŁYM ŚRODOWISKU ZAWSZE PO CZASIE WYCHODZĄ NA JAW!!!!!!!

olek (gość) (dariusz)

jeśli chodzi o ocenę widowiska, to widzę tylko 2 komentarze, andrew i mój dot.oświetlenia, no i może o przesadzonych makijażach, reszta to jakieś osobiste wycieczki. Jeśli to forum i każdy może pisać, to dlaczego piszesz, że jest chora, bo jej się podobało. No i czy tylko jednej osobie miało prawo się podobać?

dariusz (gość) (EWA)

zgodnie z poprzednimi paniami dopisuję się że wygląda na to iż pisze to chora z zapatrzenia w swą pociechę mama która nie znosi kszty krytyki w końcu komuś może nie podobać się występ po to jest to forum -nie każdy musi lubić hopsańce -nie naturalnie wytapetowanych i raczej mało widowiskowych dzieci .

EWA (gość)

ja też mam wrażenie że to pisze jedna i ta sama osoba zafascynowana swoją córeczką, zresztą widowisko było super, dziewczyny pięknie tańczyły,moim zdaniem nic dodać nic ująć! śledze wpisy na ten temat i widze że zdania są różne, ale każdy ma prawo do swojego zdania, nie rozumiem tylko jak ktoś wyraża swoją opinie a następny gość pisze że nie ma rozumu---- to jest całkowity brak klasy i taktu,,, bo pewnie w oczy by tego nie powiedział.. po co wyrażać tak obrażąjące słowa, ,,

aneta (gość) (mama)

mam wrażenie że pisze to jedna i ta sama mama zafascynowana swoją córeczką ale cóż jak zresztą każda z mam dziewczynek które tańczą w Wisienkach jest po prostu z niej dumna-nie ma się co dziwić że chwali swe dziecko

mama (gość)

super widowisko szkoda tylko że szybko czas zleciał na koncercie,, na te piękne tańce można patrzeć bez końca

MAMA (gość)

super widowisko, miło popatrzeć , Pani Agata i Pani Magda odwalają dobrą robote,wszystko dopięte na ostatni guzik, a jeżeli chodzi o solówki to myśle że każda z dziewcząt będzie miała okazje je zatańczyć